Szeptember első felében, hosszú idő után Százhalombattán indulhattak újra úszóversenyen a Monori SE sportolói. A Jövő Bajnokai programban résztvevők mellett utánpótlás versenyzők részvételével zajló megmérettetésen 16 monori színekben induló fiatal vett részt.

Az 50m-es nyitott medencében, a járványügyi szabályok betartása mellett (nézők nélkül) a 2 nap folyamán több mint 90 alkalommal állhattak rajtkőre az egyesület úszói. A számos pontszerző hely mellett 11 alkalommal (1 arany-, 1 ezüst-, 9 bronzérem) egyéni és 1 esetben (1 aranyérem) váltó számban sikerült dobogós helyezést elérnie a monori gyerekeknek. Gratulálunk mindenkinek, HAJRÁ MONOR!

További fényképekért keressék fel az Úszó Szakosztály facebook oldalát az alábbi linkre kattintva: fényképek!

A versenyen résztvevők:

Szarka Tina (2012), Mátékovits Anna (2011), Seres Júlia (2011), Kégl Regina (2010), Szarka Mira (2010), Magócsi Emese (2009), Bock Kamilla (2008), Szabó Dóra (2008), Bock Luca (2007), Valkai Örs (2012), Nagy Gellért (2010), Valkai Vajk (2010), Balogh Bence Zsolt (2009), Gál Barna Rudolf (2009), Mátékovits Áron (2008), Szilágyi Csanád (2008),

Érmesek és pontszerzők:

4x100m lány gyorsváltó(2010-2011)
1.hely Monori SE -Szarka Mira(2010), Kégl Regina(2010), Szarka Tina(2012), Mátékovits Anna(2011)

4x100m lány gyorsváltó(2006-2007)
4.hely Monori SE -Szabó Dóra(2008), Bock Kamilla(2008), Magócsi Emese(2009), Bock Luca(2007)

4x100m fiú gyorsváltó(2008-2009)
4.hely Monori SE -Mátékovits Áron(2008), Balogh Bence Zsolt(2009), Gál Barna Rudolf(2009), Szilágyi Csanád(2008)

4x50m MIX vegyesváltó(2010-2011)
4.hely Monori SE -Nagy Gellért(2010), Mátékovits Anna(2011), Szarka Mira(2010), Valkai Vajk(2010)

4x50m lány vegyesváltó(2006-2007)
4.hely Monori SE -Szabó Dóra(2008), Bock Luca(2007), Bock Kamilla(2008), Magócsi Emese(2009)

4x100m MIX gyorsváltó(2010-2011)
4.hely Monori SE -Mátékovits Anna(2011), Nagy Gellért(2010), Seres Júlia(2011), Valkai Vajk(2010)

4x50m lány vegyesváltó(2010-2011)
4.hely Monori SE -Kégl Regina(2010), Szarka Tina(2012), Seres Júlia(2011), Mátékovits Anna(2011)

4x100m MIX gyorsváltó(2008-2009)
5.hely Monori SE -Szilágyi Csanád(2008), Szabó Dóra(2008), Bock Kamilla(2008), Balogh Bence(2009)

4x50m MIX vegyesváltó(2008-2009)
8.hely Monori SE -Szabó Dóra(2008), Bock Kamilla(2008), Szilágyi Csanád(2008), Mátékovits Áron(2008)

 

Mátékovits Anna(2011):
50m mell 1.hely
50m gyors 3.hely
200m gyors 3.hely
200m vegyes 4.hely
100m pillangó 6.hely

Valkai Örs(2012):
100m gyors 2.hely
100m mell 3.hely
50m gyors 4.hely
50m mell 5.hely
50m hát 5.hely

Szabó Dóra(2008):
50m hát 3.hely
50m pillangó 4.hely

Szarka Tina(2012):
50m mell 3.hely
100m gyors 4.hely
100m mell 5.hely
50m hát 7.hely

Kégl Regina(2010):
100m mell 3.hely
100m gyors 5.hely
50m hát 6.hely
50m mell 7.hely
50m gyors 8.hely

Seres Júlia(2011):
100m pillangó 3.hely
50m hát 6.hely
50m gyors 8.hely

Bock Kamilla(2008):
50m mell 3.hely
50m gyors 6.hely
100m mell 7.hely

Szarka Mira(2010):
50m pillangó 3.hely
200m vegyes 8.hely

Valkai Vajk(2010):
50m hát 4.hely
100m mell 7.hely
50m mell 8.hely
50m gyors 8.hely

Bock Luca(2007):
50m mell 4.hely
50m pillangó 7.hely
100m mell 8.hely

Szilágyi Csanád(2008):
50m gyors 7.hely
100m pillangó 9.hely

Nagy Gellért(2010):
50m hát 8.hely
100m mell 8.hely