2021-ben három mérkőzésen 9 pontot gyűjtött a női felnőtt labdarúgó csapatunk! Február 13-án a Női NBII-es felnőtt bajnokság keleti csoportjának 14. fordulójában hazai pályán fogadtuk a Nyírség Női SCE csapatát. A nagy hideg ellenére mindent megtett csapatunk, hogy továbbra is megőrizze nagyszerű szériáját. Kicsivel több, mint fél óra elteltével, a 36. percben Teleki Borbála góljával megszereztük a vezetést. A csapatok 1:0-ás eredménnyel vonultak szünetre. A második félidő 51. percében egyenlíteni tudott ellenfelünk, azonban az 59. percben Sass Viktória találatával ismét előnyre tettünk szert és ezzel beállította a mérkőzés végeredményét.

Monori SE – Nyírség Női SCE 2:1 Gólszerzőink: Teleki Borbála, Sass Viktória Edző: Fehér Tamás

Ezúton is gratulálunk csapatunknak, gólszerzőinknek, valamint csapatunk edzőjének, Fehér Tamásnak! Így tovább! Hajrá Monor!

Forrás és fotók: Monor Labdarúgás facebook oldala